Úvod > O nás > Napsali o nás

Napsali o nás

Dobrý den vážení,
18. 9. 2014 jsem absolvoval na Vašem oddělení katetrizaci a zároveň provedení angioplastiky a stále mám pocit, že jsem Vám všem nedostatečně poděkoval za všechnu tu péči a že ani neznám jméno pana doktora, který mi zákrok prováděl a nemohu mu též dodatečně poděkovat a dále všem lékařům a sestřičkám za nevídaně skvělý, odborný a zároveň velice lidský přístup, což dle mých dosavadních zkušeností v některých zdravotnických zařízení není bohužel běžné. Ještě jednou veliké díky všem a před takovým přístupem smekám a přeji všem, aby jim tento přístup vydržel.
Hodně radostí všem a zároveň hezký zbytek léta přeje Váš pacient
Roman S.

 

Dne 28. 1. 2013 v ranních hodinách jsem byl převezen RLP na vaše oddělení na Bulovce, kde jsem se po vyšetření podrobil katetrizaci a uvolnění průtoku srdeční cévy. V tuto chvíli si toho člověk moc neuvědomuje, ale s odstupem času člověku zpětně dochází, co se vlastně stalo, a jak málo chybělo, aby se ocitl na druhém břehu. Vždyť já sám si z toho pamatuji jen to, že jsem na mobilu vyťukal 155, řekl o potížích… a pak už nic. Mé poděkování, a úcta patří vám všem, celém vašemu sehranému PROFI týmu, tak i celé posádce sanitního vozu, který mě převážel k vám na oddělení, tak i lékaři, který u mě katetrizační zákrok prováděl. Opravdu velký dík..
S pozdravem,
Petr R.

 

Dobrý den,
Chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu, který mi 16. 10. 2013 v dopoledních hodinách dělal katetrizaci za účelem koronografie, za skvělou práci a následnou péči o nás na lůžkovém oddělení. Mohu jenom konstatovat, že péče a komunikace lékařů a sestřiček s pacientem, prostředí a léčba byla maximálně vstřícná a skvělá. Všem vám ještě jednou děkuji.
S pozdravem,
S.

 

Dobrý den,
Dnes jsem se konečně dostala k tomu, abych poděkovala týmu na vašem pracovišti! Navštívila jsem vaší kardiologii a pouze první vteřinu jsem zaváhala. Při větě: “šup, šup, 30 korun“ (kterou v úvodu pronesla sestřička, co vypadala, že to tam má tak trochu na povel) jsem si chvilku nebyla jistá, zda nejsem omylem na finančním úřadě. Malinko mě to polekalo. Nadále jsem se však setkala s velmi milým přístupem. Péče lékařů byla výborná! Dovolím si však vyzdvihnout zejména přístup sestřičky Markéty, jejíž ochota by musela pomoci snad každému pacientovi. Asi ne k úplnému uzdravení, ale k úlevě zcela jistě! Dokázala se mne ujmout s naprostou přirozeností a zároveň profesionalistou, nezdráhala se vysvětlit jakýkoliv dotaz, aniž by člověk měl blok z toho, že se ptá hloupě či obtěžuje. Děkuji!
Přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci!
Paní Marie

 

Jan Svoboda – ZDRAVOTNICTVÍ: O tom, jak je všecko jinak (článek na serveru Neviditelný pes – lidovky.cz)